Ελληνική Κοινότητα της Σειράς ArmA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Ελληνική Κοινότητα της Σειράς ArmA

Δημοσίευση από CyDoN Την / Το Πεμ Ιουλ 05 2012, 22:59

Αξιότιμοι Λέοντες,

Χαιραιτώ την αξιόλογη Clan σας, όντας οπαδός τις σειράς Total War έχω συναντηθεί με μέλη σας, κυρίως στις εποχές του medieval. Απότι θυμάμαι στην ESL όταν είχε πρωτοβγεί το Empire τα πηγαίνατε πολύ καλα, ο πρώτος ήταν δικος σας αν θυμάμαι. Αρκετα με το γλύψιμο Very Happy στο θέμα τωρα:
Θα ήθελα να δημιουργήσω μία γέφυρα συνεργασίας μαζί σας σε ότι έχει να κάνει την ελληνική κοινότα gaming, εμείς δεν είμαστε clan αλλα κοινότητα της σειράς ArmA και αυτή την περίοδο είμαστε περίπου 20 μέλη. Έχουμε τακτικές μέρες συναντήσεων χρεισιμοποιούμε τα Ελληνικά mods και προσομοιώσουμε τις Ελληνικές Ένοπλες δυνάμεις (μη φανταστήτε uber-σταρτόγκαβλους θα μας παρεξηγήσετε). Ότι κάνουμε το κάνουμε με σοβαρότητα και υπεθυνότητα επιδιώκοντας την εξομοίωση, αν λοιπόν κάποιο μέλος σας θέλει να ενταχθεί στην κοιντοτητά μας και να παίξει μαζί μας τότε δεν έχει παρα να κάνει ένα post στο FORUM μας. Θα σας καθοδηγησουμε για τα παντα (πως παίζεται το παιχνίδι, πως βάζετε τα mods κτλ)

Εδώ μπορείτε να βρείτε την lite έκδοση του παιχνιδιού για να πάρετε μία μικρή ιδεά τι παίζει
ArmA2 Play4Free

Με τιμή,
CyDoN

Υ.Γ. αν επιθυμείτε banner ex-change πείτε μου είμαι πρόθυμος

CyDoN

Number of posts : 3
Registration date : 07/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Ελληνική Κοινότητα της Σειράς ArmA

Δημοσίευση από {LEONTES}_Domesticos Την / Το Τετ Ιουλ 11 2012, 10:24

Γεια σου φίλε,

Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση αλλά αυτόν τον καιρό δεν πολυασχολούμαστε με κάποιο συγκεκριμένο game, μετά την πατάτα του Fall of the Samurai.
Εγώ και ένα ακόμα μέλος έχουμε το ARMA 2 OPERATION ARROWHEAD αλλά δεν το ψάξαμε όσο έπρεπε και το παρατήσαμε!

Επίσης εγώ και άλλα 2 μέλη πήραμε το IRON FRONT LIBERATION 1944 αλλά δεν έχουμε την γνώση να φτιάξουμε online σενάρια παρόλο που γουστάρουμε πολύ ΒΠΠ

Θα κάνω εγγραφή στο forum σας και θα τα πούμε και εκεί

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση
{LEONTES}_Domesticos
CLAN LEADER
CLAN LEADER

Number of posts : 9
Registration date : 16/07/2007

Δημοσίευση από CyDoN Την / Το Τετ Ιουλ 11 2012, 11:26

σου απάντησα με pm στο forum του arma3.gr. Smile
ελπίζω να σας δω σύντομα και απο κοντά. είμαι σίγουρος οτι θα βρείτε τα κίνητρα να ασχοληθείτε με το ArmA

CyDoN

Number of posts : 3
Registration date : 07/05/2010

Δημοσίευση από Χορηγούμενο περιεχομένο

Χορηγούμενο περιεχομένο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης